Užijte si piknik v trávě

Chcete pozvat Vám blízkou bytost do lůna přírody? Strávit romantické chvíle pod širým nebem na břehu řeky, na louce nebo v parku? Snové odpoledne či podvečer, piknik ve společnosti Vámi milované osoby, voňavá tráva, štěbetání ptáků a k tomu koš plný delikates a dobrého vína jen pro Vás. Aby tyto výjimečné okamžiky byly opravdu stylové, rádi Vám zapůjčíme piknikový koš i piknikovou deku. Koš může být naplněn lahodnými pokrmy dle Vašeho přání či zapůjčen s tím, že necháme pracovat Vaši fantazii a ponecháme volbu občerstvení zcela na Vás.

Vychutnejte si vítr ve vlasech

Nádherný den vhodný pro piknik je možné spojit i s delším výletem do přírody, kam Vás pohodlně doveze náš kabriolet Audi 80. Vůz si můžete pronajmout s řidičem, ale pro pocit většího soukromí i bez něj. Není nic krásnějšího než vítr ve vlasech a kochání se pomalou jízdou malebnou přírodou kolem Poděbrad. I v krásných dnech mimo letní období se můžete kochat nádherou Polabí v našem kabrioletu, neboť vyhřívaná sedadla umocní pocit Vašeho tepelného komfortu.

Polštářky a paraplíčka

Z celého srdce Vám přejeme, aby byl Váš piknik v přírodě provázen slunečným počasím a mohli jste si vychutnat nádherný den. Pro Vaše pohodlí a pocit luxusu i v přírodě Vám rádi zapůjčíme polštářky, speciální sklo či jiné dekorace. Příroda však může v průběhu dne naznat, že je čas osvěžit pole a louky dešťovými kapkami. Doporučujeme Vám proto, posloužit si ještě před vyjížďkou z našeho paraplíčkového menu. Při výběru deštníků jsme mysleli i na naše romanticky založené dámy. Přesvědčte se…

Rezervace

Svá přání týkající se Vaší objednávky svěřte, prosím, našemu rezervačnímu formuláři.

OBJEDNAT